Жизнь и кредит!

Форум о БИЗНЕСЕ

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Форум о БИЗНЕСЕ » Реклама, маркетинг, пиар » Шини з гарним протектором


Шини з гарним протектором

Сообщений 1 страница 4 из 4

1

Привітики! Шукаю хороший магазин, де замовити шини гарної якості та з хорошим протектором. Порекомендуйте, будь ласка, куди звернутися за таким добром.

2

А наскільки хороший протектор Вам потрібен та який розмір шин? Від цього буде залежати ціна, однозначно. Дивіться, є непоганий вибір різних шин ось на цьому сайті https://shinoman.ua/location/shini-v-zaporozhe.html. Шини Запоріжжя тут, як на мене, найкращий варіант. Вони якраз і мають досить непоганий протектор та якість. На сайті почитайте більш детально, подивіться розцінки та сміливо замовляйте.

3

Рамонка написал(а):

Привітики! Шукаю хороший магазин, де замовити шини гарної якості та з хорошим протектором. Порекомендуйте, будь ласка, куди звернутися за таким добром.

В принципі магазинів багато з таким асортиментом. Пошукайте більш уважніше

4

Игнатов Александр написал(а):

В принципі магазинів багато з таким асортиментом. Пошукайте більш уважніше

Ви праву зараз кажете! Багато нюансів слід брати до уваги, коли мова заходе про купівлю нової гуми. Мені в цьому плані можна сказати що дуже пощастило! Я шини літо з доставкою купила по максимально вигідній вартості через тематичний інтернет-магазин KOLESO . Комплект шин обрала у форматі онлайн ,все оплатила без проблем і шини мені відправили дуже швидко. Зараз вони в мене зберігаються у паркінгу, з початком весни буду авто перевзувати


Вы здесь » Форум о БИЗНЕСЕ » Реклама, маркетинг, пиар » Шини з гарним протектором


Рейтинг форумов | Создать форум бесплатно