Жизнь и кредит!

Форум о БИЗНЕСЕ

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Форум о БИЗНЕСЕ » Реклама, маркетинг, пиар » Свіжі новини України та всього Світу


Свіжі новини України та всього Світу

Сообщений 1 страница 2 из 2

1

Честно кажучи "Google Новини" є найцікавішим джерелом новин для мене googlenews.com.ua. Завдяки персоналізованим рекомендаціям, я завжди отримую інформацію про теми, які мене цікавлять. Ви будете задоволені тим, як він групує новини з різних джерел, надаючи повний обсяг інформації з різних точок зору.

2

Чомусь коли говоримо слово новини. У пострадянської людини виникає думка про політику. Хоча новинний портал - https://techinfo.com.ua/ сповіщає молоде покоління людей про нововведення, проблеми IT і ті чи інші форми шахрайства. Які виникають у сфері кібербезпеці. Ось з останніх новин я дізнався, що GPT Store викликає хвилю обурення через потенційні порушення авторських прав. Річ у тім, що торговельний майданчик GPT Store, що належить компанії OpenAI і спеціалізується на продажу ШІ-чат-ботів, опинився під ударом критиків через потенційні порушення авторських прав. Рекомендую цей інтернет-ресурс молодим людям, які шукають себе в цьому світі.

Отредактировано Egor Federow (22.03.24 13:03)


Вы здесь » Форум о БИЗНЕСЕ » Реклама, маркетинг, пиар » Свіжі новини України та всього Світу


Рейтинг форумов | Создать форум бесплатно