Жизнь и кредит!

Форум о БИЗНЕСЕ

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Форум о БИЗНЕСЕ » Бизнес-планы » Комп'ютерний стіл


Комп'ютерний стіл

Сообщений 1 страница 4 из 4

1

Планую собі купити новий комп'ютерний стіл, бо переїхав на нову квартиру, а столу нормально тут немає. Порадьте гарний та просторий комп'ютерний стіл, щоб місця багато та зручно було.

2

banano написал(а):

Планую собі купити новий комп'ютерний стіл, бо переїхав на нову квартиру, а столу нормально тут немає. Порадьте гарний та просторий комп'ютерний стіл, щоб місця багато та зручно було.

Дивлячись, який у тебе бюджет на купівлю комп'ютерного столу. Хороші столи великих розмірів можуть коштувати дуже дорого, по 15-20 тисяч. Тож раджу тобі відштовхуватися від свого бюджету, тож вибирати буде простіше.

3

man777 написал(а):

Дивлячись, який у тебе бюджет на купівлю комп'ютерного столу. Хороші столи великих розмірів можуть коштувати дуже дорого, по 15-20 тисяч. Тож раджу тобі відштовхуватися від свого бюджету, тож вибирати буде простіше.

Ну, 15-20 тисяч це звичайно дорого, такої суми на покупку комп'ютерного столу у мене немає, але чисто теоретично, якщо знайти хороший стіл, то тисяч 10 я готовий витратити, але хотілося б звичайно щось дешевше знайти.

4

banano написал(а):

Ну, 15-20 тисяч це звичайно дорого, такої суми на покупку комп'ютерного столу у мене немає, але чисто теоретично, якщо знайти хороший стіл, то тисяч 10 я готовий витратити, але хотілося б звичайно щось дешевше знайти.

Ну дивися. Ціна столу в основному залежить від двох факторів, розмір та матеріал. За 10 тисяч цілком реально взяти дійсно великий і зручний стіл, наприклад з дерева або дсп, що досить популярно.
Який саме стіл тобі брати, я не скажу, але можеш подивитися різні варіанти комп'ютерних столів https://allo.ua/ru/stoly-pk/ і вже не поспішаючи підбирати стіл, що найбільш підходить тобі, як за ціною, так і за параметрами.
Якщо брати стіл без будь-яких додаткових полиць, він за ціною взагалі може обійтися в копієчку. Загалом стіл зараз знайти не складно, потрібно просто знати, що тобі підійде і вже від цього відштовхуватися.

https://i.allo.ua/media/catalog/product/cache/1/small_image/212x184/9df78eab33525d08d6e5fb8d27136e95/import/153376196472566.jpg


Вы здесь » Форум о БИЗНЕСЕ » Бизнес-планы » Комп'ютерний стіл


Рейтинг форумов | Создать форум бесплатно